krby Partneri


   OHEŇ A DIZAJN 
www.zopkrby.sk                                                                      Krby  kachle pece
 
Firma ZOP plus s.r.o.,  pôsobí  na Slovenskom trhu  od  roku  1991. ZOP plus s.r.o. je dovozcom a distribútorom rôznych značiek ako FONDIS, TURBO FONTE, FONTE FLAME, SAEY, BURLEY,  AEROVAL ,  DIXNEUF,  PRESSBET, LIEMBACHER, EDILKAMIN, HOYAN, SILCA, EUROMETAL, POKROK, BEF, AXL, a ďalších. Firma je zameraná na veľkoobchod, maloobchod a stavbu krbov a komínov.


 


www.hoxter.eu                                                                      Krby  kachle pece
 

HOXTER znamená tradíciu a kvalitu . V kvalite produktov HOXTER sa odráža 80ročná história výroby vykurovacích spotrebičov v strednej Európe. Rovnako dôležitá ako tradícia a cit pre detail je pre HOXTER je  inovácia. Pri zapracovaní rovnako ako pri vývoji a konštrukcii vznikajú stále nové a efektívnejšie riešenia.  


 www.kobok.sk                                                                          Krby  kachle pece
 
Spoločnosť  KOBOK na Slovenskom trhu ako výrobca krbových vložiek a pecí. Viac ako pätnásťročná tradícia a kvalita našich výrobkov a služieb nás radí na popredné miesto v oblasti alternatívnych vykurovacích   systémov  a umožňuje Vám predstaviť nasledovnú komplexnú ponuku.
Firma BeF Home je  Česká firma zaoberajúca  sa výrobou krbových vložiek  a krbových kachli. Firma BeF Home  prešla históriou výrobou liatinových krbových vložiek a od tej doby prešla vývojom kde na jeho konci sú dnes krby a krbové  kachle v širokej ponuke designov, výkonov a technických parametrov.  Naše krbové vložky a krbové kachle majú vďaka tradičnému spracovaniu a najmodernejšej výrobnej technológii vysokú kvalitu, na ktorej staviame seriózny prístup k zákazníkovi.    

 
 
 
 
www.spartcherm.com                                                               Krby  kachle pece 
 
Nemecký výrobca a jeden z najvýznamnejších a najinovatívnejších európskych výrobcov krbových vložiek. Má bezkonkurenčne širokú ponuku modelov a prevedení od štandardného čierneho prevedenia až po celo zlátené, celo chrómové a celo nerezové prevedenie. Krbové vložky sú vyhotovené zo žiaruvzdornej legovanej ocele s najmodernejšou technikou spaľovania. Ďalšou špecialitou firmy SPARTHERM je veľmi pružná výroba atypických tvarov a rozmerov krbových vložiek.
 
 

 
www.brunner.de                                                                       Krby  kachle pece
 
Popredný nemecký výrobca vykurovacích vložiek do kachľových pecí a krbových vložiek s patentovanou technikou spaľovania. Firma BRUNNER ponúka aj komplexné riešenia vykurovania rodinných domov s teplovodnou technikou, elektronickú reguláciu spaľovania, sporákové kovania a iné príslušenstvo pre stavbu kachľových pecí. 
 
www.romotop.sk                                                                      Krby  kachle pece
 
Firma ROMOTOP je tradičným výrobcom, ktorý sa radí medzi elitu európskych firiem pracujúcich v oblasti vývoja, výroby a predaja krbových piecok a krbových vložiek na tuhé palivá.
 
 
 

 

 
 

 
 
www.krbkzp.sk                                                                         Krby  kachle pece
  
Firma KZP pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od začiatku sa špecializujeme na výrobu krbových vložiek, ktoré vyrábame už viac ako 10 rokov v rôznych vyhotoveniach (s rovným, panoramatickým a rádiusovým presklením). Otváranie môže byť do hora alebo do boku.
 
 
 

 
 
www.kratki.pl                                                                           Krby  kachle pece

Spoločnosť začala činnosť v roku 1998, dnes svoje výrobky sa predáva po celej  krajine a v Európe, a radí ju do čela výrobcov. 

 
 
 
 
www.ortner-cc.at                                                                        Krby  kachle pece
 
Rakúsky výrobca systémových materiálov pre stavbu kozubov a kachľových pecí. Prečo systémových? Pán ORTNER vyvinul komplexné systémy použitia materiálov pre akumulačné a sálavé stavby kozubov a kachľových pecí s vysokou účinnosťou spaľovania, známe aj ako hypokaustové stavby.
 
 

 
www.rath.at                                                                                Krby  kachle pece
 
Rakúsky výrobca a jeden z najväčších výrobcov šamotu v Európe. Firma RATH je známa na trhu najmä produktom ISOLRATH. Jedná sa o kvalitné izolačné platne s vysokou tepelnou odolnosťou. Okrem toho majú širokú ponuku pre kachliarov v špeciálnych šamotových produktoch, ako sú napríklad ohniská kachľových pecí a kozubov s optimálne riešeným prívodom vzduchu pre horenie.
 
 

 
 
www.brula.cz                                                                             Krby  kachle pece
 
Nemecký výrobca s komplexnou ponukou stavebných materiálov pre stavbu kozubov a kachľových pecí. Nosným produktom firmy BRULA sú stavebné tvarovky BRULApor v širokej škále tvarových možností, ktoré podstatne uľahčujú a zjednodušujú prácu kachliarov.
 
 

 
 
www.kerkotherm.sk                                                                   Krby  kachle pece
 
Slovenský popredný výrobca keramiky
 
 

 
 
www.hein.cz                                                                                 Krby  kachle pece
 
Známy český výrobca keramiky, ktorý je aj hlavným dodávateľom keramiky pre krbové  piecky ROMOTOP.
 
 

 
 
www.kaufmann-kermik.de                                                         Krby  kachle pece
 
Nemecký výrobca keramiky ponúka širokú škálu liatych keramických kachlí s viac ako 4000-mi tvarovými a 100-mi farebnými prevedeniami.

 
 
www.sommerhuber.com                                                          Krby  kachle pece
 
Rakúsky výrobca keramiky ponúka širokú škálu liatych keramických kachlí
 
 

 
 
www.timpex.eu                                                                         Krby  kachle pece
 
Výrobca elektronickej regulácie spaľovania pre krby a kachľové pece
 
 

 
 
www.wgs.at                                                                               Krby  kachle pece
 
Rakúska firma, ktorá sa zaoberá výrobou príslušenstva pre kachľové pece. Medzi jej nosný sortiment patria liatinové dvierka pre kachľové pece s presklením aj bez presklenia, TwinStar dvierka, elektronická regulácia, mriežky či vykurovacie klapky.
 
 

 
 
www.heibi-metall.de                                                                  Krby  kachle pece
 
Nemecký výrobca so širokou ponukou krbového náradia, mriežok a iných doplnkov ku kozubom v rôznom štýle prevedenia.
 
 

 
 
 www.cjblok.com.pl     www.zopkrby.sk                                         Krby  kachle pece

Komínový systém CJ BLOK je dôkazom toho, že aj v strednej Európe je možné vyrábať vysoko kvalitný produkt, ktorý drží krok so západoeurópskou konkurenciou.
 
 

 
 
www.jeremias.de                                                                       Krby  kachle pece
 
Nemecký výrobca komínových systémov.